Galeria Zapraszamy na wirtualne zwiedzanie naszaj restauracji.

Kuchnia Otwarta podzielona jest na kilka funkcjonalnych stref, które pozwalają na wiele różnorodnych aktywności od rodzinnego obiadu po spotkanie biznesowe.

Kącik dla dzieci

Specjalna przestrzeń dla dzieci oddzielona od reszty restauracji bezpiecznym szklanym przepierzeniem. Dzieci znajdą tam mnóstwo naturalnych zabawek, a w weekendy dodatkowo zajmą się nimi w tym miejscu animatorki.

Stoły przy kuchni

Po prawej stronie od głównego wejścia znajduje się część restauracyjna ze stołami przy ladzie otwartej kuchni. Goście mogą stąd bezpośrednio obserwować pracę naszego szefa kuchni i jego zespołu. Dwa wysokie stoły są przystosowane do prowadzenia warsztatów gotowania.

Chefs Table

Długi masywny stół na wprost głównego wejścia. Idealne miejsce na duze rodzinne spotkania. Tu podajemy także menu degustacyjne w ramach odbywającego się raz w miesiącu Klubu Kolacyjnego.

Bar i stoły restauracyjne

Po lewej stronie od głównego wejscia znajduje się bar przy którym serwujemy kawę, wina i koktajle. Naprzeciwko baru rozstawiliśmy regularne stoły restauracyjne dla 2 albo 4 osób.

Przestrzeń lounge

Za barem sala restauracyjna skręca w prawo tworząc oddzieloną przestrzeń, w której rozstawiliśmy stoliki i sofy. To ciche i spokojne miejsce przeznaczone na rozmowę i spotkania.

Amundsen Room

To komfortowa zamknięta strefa wyposażona w sprzęt multimedialny. Posiada oddzielne wejście z zewnątrz i własną łazienkę, co pozwala na organizowanie prywatnych spotkań.